EFFECT Halkla İlişkiler’e yeni bir müşteri

EFFECT Halkla İlişkiler, dünyanın en büyük PC üreticilerinden...

16.09.2008 - 10:57 | MediaCat

Çalıştığı marka ve kurumlara “stratejik iletişim danışmanlığı” hizmeti veren ve dünyanın en büyük bağımsız halkla ilişkiler şirketi Edelman Public Relations WorldWide’ın Türkiye temsilcisi olan EFFECT Halkla İlişkiler, dünyanın en büyük PC üreticilerinden Lenovo’ya iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

EFFECT Halkla İlişkiler ve Lenovo işbirliklerinin hemen ardından, Lenovo’nun Türkiye’de tüketici pazarına sunmaya hazırladığı Ideapad isimli dizüstü serisinin tanıtımını Suada’daki büyük bir organizasyonla tanıttı. Toprak Sergen’in sunduğu gecede, Çağla Şıkel dansı ve ünlü DJ Suat Ateşdağlı da müzikleri ile yer aldı.

Dünyanın yenilikçi ve öncü teknolojiler geliştirme alanında lider şirketi Lenovo, müşterilerinin işlerinde pazarda rekabet edebilmeleri amacıyla güvenilir ve yüksek kaliteli bilgisayar ürünleri üretiyor, geliştiriyor ve katma değerli profesyonel hizmetler sunuyor. Dünyanın lider Formula 1 takımlarından biri olan AT&T Williams’ın en büyük teknoloji destekçisi ve ana sponsoru olan Lenovo, aynı zamanda Olimpiyat Oyunları’nın da dünya çapındaki olimpik ortağı. Lenovo, 2006 Torino Olimpiyat Oyunları ve Pekin 2008 Olimpiyat Oyunları’nın en önemli bilgi işlem araçları (masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile sunucular) sağlayıcısı olarak olimpiyatlara destek veriyor. Lenovo ayrıca, NBA (Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi) resmi sponsoru.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.