Efes Xtra‘dan yeni sosyal medya uygulaması

Efes Xtra, Facebook’u xtra yoğun kullananlara “Efes Xtra Facebook Sekreteri” uygulamasını sunuyor.

17.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Efes Xtra, Facebook’u ekstra yoğun kullananlara “Efes Xtra Facebook Sekreteri” uygulamasını sunuyor.

“Onun bir Xtra’sı var” reklam kampanyasının bir parçası olarak TBWAİSTANBUL tarafından hazırlanan uygulama günlük Facebook kullanımında büyük kolaylık sağlıyor. Efes Xtra Facebook Sekreteri, kullanıcısını “patron” olarak tanımlıyor ve bir sekreterin günlük akış içinde yapması gereken birçok işi Facebook üzerinde patronu için yürütüyor. Sekreter; arkadaşlık tekliflerini, mesajları ve etkinlik davetlerini sıralayıp patronuna okuyor ve arkadaş listesindekilerin doğum günlerini patronu adına kutluyor. Hatta patronu sıkıldığı zaman onunla sohbet bile ediyor. Böylece Xtra severler hem yoğun programlarını düzenlemiş oluyor, hem de Facebook’ta bile yalnız kalmıyor.

Uygulamanın oluşturulma sürecindeki iki gün süren çekimlerde, 200’den fazla farklı video klip çekildi. Video kliplerin prodüksiyonunu RAN, yönetmenliğini ise Eser Erzurumlu gerçekleştirdi. Dijital uygulamalar ise PING tarafından yapıldı. 

Uygulama için www.facebook.com/efesxtra adresinde.  

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.