Edward Norton bu kez Verizon için kamera karşısında

Heyecan dolu film 48 saatte çok şeyin değişebileceğini gösteriyor.

12.12.2013 - 14:02 | Haluk Kasarcı

Hollywood’da kendisiyle çalışma fırsatını bir defa olsun yakalamış herkes Edward Norton’ın seçiciliğinden ve altına imza atacağı projenin her zaman kalite standartlarını zorlayan bir yapıda olmasını istediğinden bahsetmiştir. Ünlü oyuncunun ikna olmadığı projeleri alacağı ücret ne olursa olsun geri çevirdiğini de aklımıza getirirsek, Norton’lı bir reklam filminin çok iyi olacağı konusunda şüpheye pek az yer kalıyor.

Verizon Wireless ve Motorola’nın Droid adlı akıllı telefonu için mcgarrybowen imzalı reklam filminde Norton’ın yolda yürürken yerde bulduğu bir cüzdanı sahibine götürmesiyle başlayan 48 saatlik çılgın bir macerası konu alınıyor. ‘Bir oyuncak değil, bir droid’ sloganıyla tanıtılan akıllı telefonu sayesinde girdiği sayısız badireyi atlatmayı başaran ünlü oyuncunun neredeyse 10 aksiyon filmi gücündeki reklam filminde MJZ’nin çılgın yönetmeni Matthijsvan Heijningen’leçalıştığı belli oluyor.

[youtube]http://youtu.be/v6AvIxUVQGo[/youtube]

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.