Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’ne yeni CEO

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri'nde CEO koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

18.10.2022 - 10:00 | MediaCat

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri'ne yeni CEO

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nde CEO görevine Bülent Kozlu atandı.

Lisans eğitimini Harvard Üniversitesi Siyasi Bilimler Bölümü’nde, işletme yüksek lisans eğitimini ise Harvard Business School’da tamamlayan Kozlu, iş yaşamına 2003 yılında Lazard Yatırım Bankası’nın New York ofisinde analist olarak başladıktan sonra 2005-2015 yılları arasında The Carlyle Group’un Kuzey Amerika fonunda, Bain Capital’in Avrupa fonunda ve Turkven Private Equity’de farklı sektörlerde yatırımlar yönetti.

Kozlu, 2015-2019 yılları arasında EBRD (Avrupa Kalkınma Bankası) ve Nef Gayrimenkul ortaklığıyla kurduğu Intus Capital gayrimenkul fon yönetim şirketinin yöneticiliğini üstlenirken aynı süre zarfında Nef Gayrimenkul’ün yatırımlardan sorumlu genel müdür yardımcılığını da yürüttü.

Ocak 2020’de Eczacıbaşı Holding Yatırım Ofisi Başkanlığı görevine getirilen Bülent Kozlu, topluluğun ana iş kollarında ve yeni alanlardaki yatırımlarının; ayrıca Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, Kanyon, Eczacıbaşı-Monrol, E-kart ve Eczacıbaşı Sigorta şirketlerinin sorumluluğunu üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.