Dynamic Enterprise Tour İstanbul’da!

Alcatel-Lucent Enterprise’un etkinliği Dynamic Enterprise Tour İstanbul’a geliyor.

11.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Alcatel-Lucent Enterprise’un etkinliği Dynamic Enterprise Tour 17 Kasım’da İstanbul’da gerçekleşecek. 

Akıllı ve mobil cihazların kullanımının arttığının, sosyal medyaya gösterilen yoğun ilginin iş yapış biçimlerini de kökten değiştirdiğinin altını çizen Dynamic Enterprise Tour etkinliğinde  önümüzdeki zamanlarda iletişimin nasıl değişeceği tartışılacak.

Swissotel’de yapılacak etkinlikte yer alacak sunumlarda, müşteri deneyimi, yenilikler ve ileri teknolojiler hakkında bilgiler almak mümkün olacak. Ağ altyapısı, IP üzerinden iletişim, çağrı merkezleri, video ve tümleşik iletişim konularında sunumlar içeren bir program sunan etkinlik, tüm gün sürüyor.

Alcatel-Lucent Enterprise Türkiye ve Azerbaycan Ülke Direktörü Çağlayan Nur’un açılış konuşmasını yapacağı etkinlikte Merkez ve Güneydoğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Claudio Soland ‘İletişimin yeni şekli’ başlıklı sunumuyla yenilikçi iletişim çözümlerini anlatacak. Ürün Pazarlama, İletişim Çözümleri Başkan Yardımcısı Xavier Martin ise yeni nesil iletişim platformu OpenTouch’ın mimarisini tanıtacak. Veri Ağları Stratejik İş Birimi Direktörü Peter Tebbutt ise ‘Veri merkezi çözümlerinde uygulama bilinçli ağ mimarisi’ başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.  

Etkinlikte Alcatel-Lucent Enterprise’ın iletişim sistemi OpenTouch hakkında bilgi de verilecek.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için www.globaldynamictour.com/Istanbul/  adresi ziyaret edilebilir.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.