MediaCat

Dünyayı değiştirmek için takım elbiseye gerek yok

Dockers’tan genç girişimcilerin yanında duran bir kampanya.

Dünyayı değiştirmek için takım elbiseye gerek yok

Bir fikri gerçekleştirip, pozitif etki yaratmanın günümüzde her zamankinden daha kolay olduğu düşüncesindeki Dockers, girişimcilere başarı için ihtiyaç duydukları özgüveni sağlamak amacıyla #YouDontNeedASuit (#TakımElbiseyeİhtiyacınYok) adlı bir kampanya başlattı.

Markanın yeni sezon koleksiyonuyla birlikte çıkan kampanyada iki farklı görüşün, geleneksel tarz ile cesur maceraperestin düellosuna yer veriliyor. Klasik takım elbise alışılagelmiş bir yaşam stilini temsil ederken, diğer yandan Dockers ürünlerinin sunduğu esneklik ve çok yönlülük, insanları konfor alanlarından çıkararak önemli anlarında olabilecekleri en iyi hallerinde olmaları için cesaretlendiriyor. Marka, erkeklerin çalışırken takım elbise giymeden de kendileri gibi olabileceklerini ortaya koyuyor.

Kampanyanın reklam filminde çalışırken uyuyakalan genç bir girişimcinin öyküsü anlatılıyor. Uyandığında giyinmek için dolabına giden genç girişimci, karşısına çıkan takım elbiseyle kavgaya tutuşuyor.

Dockers Avrupa Marka Pazarlama Direktörü Joan Calabia kampanyayı, “Bu yeni kampanya kökenlerimizi güncel ve modern bir şekilde ele alıyor. Dockers markasının amacı erkeklere olabilecekleri en iyi hallerinde olmaları için özgüven aşılamak ve bunun için herhangi bir klasik takıma ihtiyacı olmadığını savunmak. Dockers Smart 360 Flex, bir erkeğin fiziksel ve duygusal olarak rahat hissetmesi amacıyla, bütün mücadelelere meydan okuyabilmek için gerekli özgüvene olanak veriyor. 90’lı yılların sonundaki Casual Friday hareketiyle bu alanda çoktan başarı sağlamış olmamıza rağmen, her zaman Dockers markasının bir parçası olan, alışılmışa meydan okuyan tavrı ve mizah öğelerini sonunda geri getirebildik. Takım elbise gelenekselliği ve düzeni temsil ederken, girişimci zihniyete sahip bugünün milenyum jenerasyonu dünyayı olanaklarla dolu bir yer olarak görmekte” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.