Dünya’ya dönenlerde bugün: Coca-Cola

Impossible Foods'un ardından Coca-Cola da Dünya'da yaşam arayışında.

19.09.2018 - 14:57 | Arzu Nilay Kocasu

Dünya'ya dönenlerde bugün: Coca-Cola

Tamamen bitkilerden üretilen Impossible Burger ürünüyle halihazırda ABD, Hong Kong ve Makao’da 3 bin noktada faaliyet gösteren Impossible Foods tarafından geçtiğimiz ağustos ayında yayınlanan The Return isimli kampanyayı hatırlayanlarınız vardır belki. Markanın yıllık sürdürülebilirik raporu Impossible Foods 2018 Impact Report ile aynı döneme denk getirdiği kampanya, bir astronotun Dünya’yı ve gezegenin sunduğu nimetleri keşfini anlatıyordu.

Impossible Foods’un ardından Coca-Cola da bir keşif hikâyesiyle ekranlarımızı ziyaret ediyor bugünlerde. Daha doğrusu, yapımevi Kite Rock Pictures ve yönetmen Daniel Borovkov, Coca-Cola için kendi inisiyatifleriyle hazırladıkları bir reklam filmiyle karşımızdalar. İnsanlığın Dünya’yı terketmesini takip eden yüzlerce yıllık bir aranın ardından yaşam emaresi bulmak için yuvaya geri dönen iki astronotun keşif yolculuğunun anlatıldığı film, ikilinin yaşamı ve “yaşamdan sonra en iyi şeyi” bulmasıyla sona eriyor.

KÜNYE

  • Marka: Coca-Cola
  • Yazan & Yöneten: Daniel Borovkov
  • Yapımevi: Kite Rock Pictures
  • Yapımcı: Fabien Colas
  • Oyuncular: Emilis Reciuga, Siobhan Antoinette
Kaynak: Adeevee

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.