Dünyanın kadın liderleri “Kardelenler”le tanışıyor

“Kardelenler” Dünya Kadın Zirvesi’nde örnek proje olarak anlatılmak üzere davet edildi.

04.05.2011 - 00:00 | MediaCat

5-7 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan ve dünyanın önde gelen kadın liderlerini buluşturan Dünya Kadın Zirvesi (Global Summit of Women), Kardelenler Projesi’ni dünyaya örnek proje olarak tanıtmak için davet etti.

Turkcell’in “Türkiye’de nitelikli insan kaynağı oluşturulmasına katkıda bulunma, vizyonuyla, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile işbirliği içinde 11 yıldır sürdürdüğü Kardelenler Projesi, İstanbul’da gerçekleşen Dünya Kadın Zirvesi’nde (Global Summit of Women) yapılacak toplantılarda tanıtılacak.

5-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen zirve; hükümet temsilcilerinden iş kadınlarına, girişimcilerden sivil örgüt temsilcilerine dünyanın önde gelen kadın lidelerini buluşturuyor. Bu sene 21. kez gerçekleşecek olan etkinliğe daha önce İngiltere, Almanya, İspanya ve Çin gibi ülkeler ev sahipliği yapmıştı.

Kardelenler’in 11 yıllık serüveni anlatılacak

Turkcell’in eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla başlattığı Kardelenler projesi, Dünya Kadın Zirvesi’nde ilk olarak 5 Mayıs’ta, Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv tarafından dünyanın farklı ülkelerinden gelen 35 kadın bakan ve üst düzey politikacının katılacağı kapalı bir oturumda tanıtılacak. 7 Mayıs’ta ise zirvenin tüm katılımcılarına açık olacak “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” oturumunda, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler Kardelenler’in 11 yıllık serüvenini anlatacak. Aynı gün, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Meltem Kalender de, Turkcell’in kadın çalışanlar için sunduğu olanaklardan ve çalışma koşullarından bahsedecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.