MediaCat

Dünyanın ilk kurumsal film festivali

Dünyanın ilk kurumsal film festivali Türkiye’de hayata geçiyor…

Dünyanın ilk kurumsal film festivali

Hem çalışanlara motivasyon hem şirketlere kendini çalışan gözüyle görme fırsatı… Daha da önemlisi; senaryodan cast’a, çekiminden montajına kadar başka bir yerde yaşayamayacağınız benzersiz bir sinemacılık deneyimi… Şirketinizin filmini çekmeye hazır mısınız?
Çalışanlar arasında kuruma güven ve bağlılığı pekiştirmeyi, “takım ruhunu” geliştirmeyi hedefleyen ve şirketlere de yeni müşterilere ulaşmak için sıra dışı bir fırsat sunan dünyanın ilk ve tek kurumsal film festivali “CORPORATE FİLM FEST” start aldı.

Patika Yapım ve Uçan Süvariler tarafından düzenlenen ve tüm firma ile kurumlara açık olan Corporate Film Fest’te katılımcılar “Kurum Kültürü”, “Müşteri Memnuniyeti” ve “Reklam Filmi” başlıklarında birer film hazırlayarak Eylül sonunda teslim etti.

Şirket çalışanları, bütün aşamalarını kendilerinin gerçekleştirdiği filmleri ile katılarak yarışacakları Festival’de filmlerin aynı formatta olmasını sağlamak amacıyla tüm ekiplere kamera ve kameraman, betacam kaset, ışık malzemesi, boom mikrofon, montaj masası ve montajcı desteği sunuldu.

‘En İyi Film’, ‘En İyi Ekip’, ‘En İyi Senaryo’, ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dallarında 15 adet ödülün verileceği yarışmanın jürisi; sinema, televizyon ve reklam sektöründen 16, iş dünyasından 3 ve medya sektöründen 4 olmak üzere toplam 23 kişiden oluşuyor.

Ödül töreni Kasım 2006’da gerçekleştirilecek…

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.