Dünyanın en sevimli hayaletli evi

Google Japonya'nın hayaletli evi kapılarını ziyaretçilere açtı.

27.08.2018 - 17:10 | Arzu Nilay Kocasu

Dünyanın en sevimli hayaletli evi

Cadılar Bayramı’na iki ay kala Google, Japonya’da kapılarını açan hayaletli eviyle atmosferi korku severler için şimdiden biraz kararttı. Tokyo’da 25 Ağustos tarihinde ziyarete açılan ve 2 Eylül’e kadar meraklıları ağırlamaya devam edecek eve giriş için Google Assistant uygulamasını iOs veya Android üzerinden indirip mümkün olduğunca doğru bir telaffuzla “Obakeyashiki ni Tsurette” demek gerekiyor.

Dünyanın en sevimli hayaletli evi

Sihirli kelimeleri söyleyince belirecek sanal hayalet tarafından eve giriş biletiyle birlikte bir adet harita da alabilecek olan kullanıcılar, herhangi bir ücret ödemeksizin hayaletli evi ziyaret edebilecekler. So-Cal Link Gallery’de sergilenecek evin tasarımı, aynı ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatmak amacıyla hafta boyunca yenilenecek.

Google’ın sanal hayaletinin söylediğine göre “dünyanın en sevimli hayaletli evi” olan evin adresi ve ziyarete açık olduğu saatler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşılabilir.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.