MediaCat

Dünyanın en kötü PUBG oyuncusu

Bir oyunda ölmek ne kadar kolay olabilir?

Dünyanın en kötü PUBG oyuncusu

İyisiyle kötüsüyle milyonlarca oyuncunun ter döktüğü oyun dünyasında genellikle en iyiler anılır, efsanelerin oyunları izlenir ve göz kamaştırıcı yetenekleri konuşulur. Peki ya en kötüleri? Akıl almaz beceriksizlikleriyle insanı hayretler içerisinde bırakan çaylakların hakkı yenmiyor mu?

Efsane yönetmen Kinji Fukasaku’nun 2000 yapımı filmi Battle Royale’den esinlenerek yaratılan, oyuncularının, bir adaya düşen 100 kişiden sağ kalan tek kişi olabilmek için çabaladığı çok oyunculu video oyunu PUBG (Playerunknown’s Battleground), yeni reklam kampanyasında rotayı şampiyonlara değil, bir çaylağa (hatta çaylaktan daha ötesine) çeviriyor.

Başrolünde dünyanın en kötü PUBG oyuncusu Reggie’nin ağırlandığı AKQA imzalı kampanyanın altı kısa filminde oyunda kazanan tarafta olmamak için ne yapılır dersi veriliyor. Savaşmak için yanıp tutuşan aşırı özgüvenli Reggie karşılaştığı “şanssızlıklara” rağmen asla pes etmezken, oyunun kazanmaktan ibaret olmadığı ve kapılarının herkese açık olduğu aktarılıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.