Dünyagöz’e yeni pazarlama ve kurumsal iletişim grup müdürü

Dünyagöz’ün Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürlüğü’ne Deniz Tünay getirildi...

03.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünyagöz’ün Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürlüğü’ne Deniz Tünay getirildi. 1974 doğumlu Deniz Tünay, 1992 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdi. 1996 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olan Tünay, iş yaşamına üniversite yıllarında başladı. 1995-1998 yılları arasında Show TV Basın-Halkla İlişkiler Departmanı’nda Departman Yetkilisi ve sonrasında Departman Yönetmeni olarak görev yapan Deniz Tünay, 1998-2000 yılları süresince İktisat Bankası’nda Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yaptı.

2000 yılından itibaren 7 sene boyunca Altınbaş Holding ve Altınbaş Kuyumculuk Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini sürdüren Tünay, 2007 yılında Altınbaş Mücevherat Pazarlama ve Kurumsal İletişim’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etti. 2010 haziran ayına kadar bu görevini sürdüren Tünay, 2010 yılı Temmuz ayı itibariyle Dünyagöz Hastaneler Grubu Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü olarak göreve başladı. Evli ve bir çocuk annesi olan Deniz Tünay iyi düzeyde İngilizce biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.