Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü’nde hizmete giriyor

Dünyagöz Hastaneleri'nin konfor ve hizmet anlayışını taşıyan Dünyagöz-Beylikdüzü...

21.05.2008 - 10:43 | MediaCat

Dünyagöz Hastaneleri’nin konfor ve hizmet anlayışını taşıyan Dünyagöz-Beylikdüzü Kaya Milenyum Binasında hizmete giriyor. Gözün 19 ayrı branşında hizmet veren Dünyagöz, deneyimli hekim kadrosu, dünya standartlarında sağlık anlayışı ile Beylikdüzü’nün göz sağlığı için çalışacak.

365 gün 24 saat göz sağlığınız için çalışan dünyanın en büyük özel göz hastaneleri grubu Dünyagöz, 12 yıldır Türkiye’nin göz sağlığı için yeni yatırım ve çalışmalara imza atıyor. Yakın zamanda Türkiye’nin çeşitli illerinde yeni merkezleri hizmete sunacak olan Dünyagöz, 14000m2 lik Ankara ve 10000m2 lik Antalya göz hastanelerini ise 2008 yılının Eylül ayında hizmete sokacak. Bunları yanı sıra 2009 sonuna kadar İzmir, Eskişehir ve Bursa’da açılacak cerrahi merkezleri ile çalışmalarına hızla devam eden Dünyagöz, an itibariyle grubunda 11 ayrı lokasyonda full-time çalışan 120 göz hekimi, 1000 personeli ile ayda 30000 göz muayenesi, 2500 göz lazer ve 3500 göz büyük göz ameliyatı yapıyor.

Dünyagöz Hastaneler Grubu, 2010 yılına kadar Türkiye’nin farklı illerinde açacağı göz hastanelerinin yanı sıra Avrupa, Türki cumhuriyetler ve Kuzey Afrika’da hizmete sokacağı göz klinikleriyle rakipsiz 31 şubelik dev bir göz grubu olmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.