MediaCat

Dünyada ne görseniz, İstanbul’dan

Turkish Cargo’nun yeni reklam filmleri yayında.

Dünyada ne görseniz, İstanbul’dan

Turkish Cargo, İstanbul Havalimanı’nda 50’den fazla ülkeye dört saatlik uçuş mesafesine sahip SMARTIST mega tesisinin küresel ekonomiye sunduğu katkıları yeni reklam filmleriyle anlatıyor.

Tribal Worldwide Istanbul imzalı filmlerin ilkinde Güney Asya’da yetişen ve aynı gün içerisinde Amerika’da bir restoranda servis edilen Barramundi balığının okyanus ötesi yolculuğu konu ediliyor. İkinci filmde Paris’te bir müzayedede açık artırmaya sunulan Çin hanedanlığına ait kıymetli bir seramiğin Fransa’ya getirilişi anlatılırken, Afrika’da üretilen Boynuzlu kavunun yolculuk öyküsünün anlatıldığı üçüncü film Japonya’da bir manav tezgâhında geçiyor. Her biri farklı ülkelere ait bu ürünlerin İstanbul’dan geldiğini duyanların şaşkınlıklarını gizleyemediği filmlerde “Dünyanın lojistik merkezi: SMARTIST” vurgusu yapılıyor.

Dünyanın en büyük hub’ları arasında yer alan mega kargo tesisi SMARTIST’i inşa ederek doğu ve batı arasındaki ticaretin köprüsü olduklarını söyleyen Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Ülkemizin 100’üncü yıl hedefleri doğrultusunda, Türk Hava Yolları olarak bizler de geçmiş dönemlerdeki başarılarımızdan aldığımız cesaretle çok daha ötesini hedefliyoruz. Yaptığımız yatırımlar, oluşturduğumuz stratejilerimizle İstanbul’u dünyanın lojistik merkezi haline getiriyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.