Dünyada ilk 3G ödülü Turkcell’in

Turkcell, geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen 3G lansman kampanyası ile Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından...

08.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen 3G lansman kampanyası ile Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından “En İyi Servis Lansmanı” kategorisinde Altın Dünya ödülüne layık görüldü. 5 Kasım akşamı Londra’da düzenlenen törende ödülü  Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler aldı. 

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, halkla ilişkiler alanında dünyanın en prestijli ödülü olarak kabul edilen IPRA Altın Dünya ödülünün sahibi oldu. 2009 yılında başarıyla yürütülen 3G lansmanı iletişim çalışmaları nedeniyle “En İyi Servis Lansmanı” kategorisinde ödüle layık görülen Turkcell Kurumsal İletişim ekibi, ödülünü 5 Kasım günü Londra’da düzenlenen törende aldı. Turkcell bu yıl, IPRA’dan ödül kazanan tek Türk şirketi oldu.

42 ülkeden 352 katılımcının yer aldığı “IPRA 2010 Altın Dünya Yarışması”nda Turkcell, 110 finalist ve 30 kategori arasından ödüle layık görüldü. Londra’daki tarihî Merchant Taylors’ Hall’da gerçekleştirilen törende IPRA Başkanı Elizabeth Ananto tarafından takdim edilen ödülü Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler aldı.

Öztürkler, ödüle ilişkin şunları söyledi:  “Halkla ilişkiler alanında dünyanın en saygın kuruluşlarından biri olan IPRA’dan 3G teknolojisinin Türkiye lansmanı nedeniyle ödül almak bizi gururlandırdı. Rekabetin çok yoğun yaşandığı telekom sektöründe daima en gelişmiş ve yenilikçi teknolojilerin peşinden koşan Turkcell’in 3G’yi ülkemize getirmekle ne kadar doğru bir karar verdiğini bir yıl içerisinde açıkça gördük. Lansman esnasında elimizdeki malzemenin değerini görebilmiş ve iletişim stratejimizi doğru tanımlayabilmiş olmamız, başarımızın anahtarı oldu. Tüm bunlara sıkı bir takım ruhu da eklenince, başarımızı Altın Dünya ödülüyle taçlandırma onuru yaşadık. Kurumsal İletişim ekibimize lansman sürecinde sergiledikleri özverili çalışma nedeniyle bu vesileyle bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bu değerli ödül, bundan sonraki çalışmalarımız için motivasyon kaynağı olacaktır.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.