Dündar İnşaat’a yeni atama

Müşteri odaklı düşünce ve hizmet anlayışıyla tüm süreçlerinde mükemmelleşmeyi hedefleyen Dündar İnşaat’ın ...

05.10.2007 - 17:53 | MediaCat

Müşteri odaklı düşünce ve hizmet anlayışıyla tüm süreçlerinde mükemmelleşmeyi hedefleyen Dündar İnşaat’ın Müşteri İlişkileri Takım Liderliğine (Satış, Pazarlama ve Halkla İlişkiler) Nurhan Nalıncı getirilmiştir.

Nurhan Nalıncı 1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1990 yılında Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. Kariyerine, 1990 yılında Korkmaz Yiğit firmasında başlayarak Altunizade Konutları, Kibele Konutları ve Platin Konutları Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü görevini başarıyla yürüttü. 1995–1997 yılları arasında kendi firması olan Horizon Pazarlama ve Danışmanlık Şirketi ile Ankara İnşaat, Emko İnşaat ve Hasko İnşaat gibi firmalarla Sapanca Manors, Paşa Korusu Konutları ve Site Arkheion projelerinin Pazarlama ve Satış organizasyonunu üstlendi. 1998-2006 yılları arasında Yüksel Yapı Yatırım A.Ş. ile Metrocity Millennium projesinde Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev yaptı. Nurhan Nalıncı’ nın hobileri arasında resim yapmak, tenis oynamak, yüzmek ve Latin dansı yapmak hayatında önemli bir yer alıyor. Evli olan Nalıncı, iyi derecede İngilizce biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.