MediaCat

Dündar canlı yayında Doğan Grubu’ndan ayrıldığı açıkladı!

Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar, canlı olarak yayınlanan Arena programında Star TV’deki görevlerinden ayrıldığını duyurdu.

Dündar canlı yayında Doğan Grubu’ndan ayrıldığı açıkladı!

Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar Doğan Grubu’ndan ayrılmaya karar verdi. Dündar, canlı olarak yayınlanan Arena programında Star TV’deki görevlerinden ayrıldığını duyurdu.

Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar geçtiğimiz hafta Star TV’nin Doğuş Grubu’na satılmasının ardından kanaldan ayrılmıştı.

Dündar canlı yayında izleyicilerine şu sözlerle veda etti:

"Beni bir süredir Star Ana Haber Bülteninde görmüyorsunuz bunun nedenlerini soruyorsunuz. Bu ekran kamusal bir yer olduğu için çok geniş bir açıklama yapma yetkisini kendimde bulmuyorum. Bu ekranı kişisel düşüncelerim için kullanmayı hiçbir zaman düşünmedim. Ancak biz bu televizyonda patronumuz sayın Aydın Doğan’ın bize verdiği görevle sevgili kardeşim Yılmaz Özdil ve arkadaşlarımızla birlikte ana haber bültenini hazırlamaya başladık ve gerçekten de büyük br başarıyla bu günlere getirdik. Patronumuzun değimiyle ölüyü dirilttik ve büyük bir televizyonculuk başarısına imza attık. Benim artık bu ekrandan ayrılma, sizlere veda etme zamanım geldi. Koşullar değişti ve benim de kırmadan dökmeden ve bu güne kadar bize sağlanan özgür yayıncılık nedeniyle bu desteği veren herkese teşekkür ederek ekrandan ayrılmam gerekiyor. Beni bir daha Doğan Grubu ekranlarında zannederim göremeyeceksiniz…"

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.