Dudaklara yeniden merhaba

Burt's Bees bir süredir maske altında saklı kalan dudaklara yeni reklam filmiyle "hoş geldin" diyor.

23.06.2021 - 16:11 | Simge Şenses

Dudaklara yeniden merhaba

ABD’li yetişkinlerin yarısından fazlasının tamamen aşılanmış olmasıyla birlikte ülke genelinde pandemiden kaynaklı kısıtlamalar gevşetilmiş durumda. Bunun maskelerin düştüğü ve dudakların yeniden toplum içine çıktığı anlamına geldiği fikrinden yola çıkan kişisel bakım markası Burt’s Bees ise dudakların geri dönüşünü eğlenceli bir reklam filmiyle kutluyor.

Yaratıcı ajans Dentsumcgarrybowen imzalı 30 saniyelik filmde dudaklar, ses çıkarmak, sakız patlatmak, karahindiba üflemek, ıslık çalmak, fısıldamak ve öpüşmek gibi çeşitli eylemleri gerçekleştirirken ekrana geliyor. Burt’s Bees’ten normalleşme sürecinde gelen bu reklam filmi, markanın maske kullanımının yaygınlaştığı son bir yılda dudak balmı satışlarında yaşanan büyük düşüşten toparlanarak çıkma gayesinin bir ürünü.

Reklamın dijital platform Hulu’nun yanı sıra mağaza içlerinde, televizyonda ve sosyal medyada da yayınlanması planlanıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Burt's Bees
  • Reklam Ajansı: Dentsumcgarrybowen
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.