Dubai Lynx’te Medya jüri başkanı açıklandı

Dubai Lynx’te Medya kategorisinin jüri başkanı belirlendi

18.12.2007 - 10:04 | MediaCat

Dubai Lynx’te Medya kategorisinin jüri başkanlığını OMD Australia’nın İdari Direktörü Mark Coad’un yapacağı açıklandı.

Medyada 16 yıllık deneyime sahip olan Coad Y&R’da Grup Medya Direktörü olarak bulunduktan sonra DDB’de, ardından da Mediaedge:cia Melbourne’de Dunlop, Goodyear, TAG HEUER ve Sony Ericsson gibi markalar için çalıştı. 2003 başında OMD Melbourne ofisinin İdari Direktörü olarak çalışma hayatını sürdüren Mark Coad, buradaki başarılarıyla Australia’s MFA and Cannes Lions finalistlikleri de dahil olmak üzere bir çok ödülün sahibi oldu. OMD son olarak 2007 Avustralya Yılın Medya Ajansı finalistlerinden biri olarak açıklandı.

Mark Coad kendisine verilen görevle ilgili olarak: “Dubai Uluslararası Reklam Festivali’nin ilk Medya Jürisine başkanlık etmek için davet edilmek harika bir ayrıcalık ve en iyinin iyisini bulmak için diğer uluslararası meslektaşlarımla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

1. Dubai Uluslararası Reklam Festivali 31 Mart -2 Nisan 2008 tarihleri arasında Dubai Uluslararası Sergi ve Gösteri Merkezi’nin Sheikh Rashid Salonu’nda yapılacak. Organizasyon Dubai Media City ( DMC ) ve IAA’nın (International Advertising Association) Birleşik Arap Emirlikleri Bölümü tarafından üstleniliyor.

Festivale katılmak isteyenler 2 Kasım’dan itibaren www.dubailynx.com adresinden kayıt olabilecekler. 1. Dubai Uluslararası Reklam Festivali’nde Basın, Doğrudan Pazarlama, Açıkhava, TV/Sinema, İnteraktif, Radyo, Entegre İletişim kategorilerinde yarışacak işlerin kayıtları 4 Aralık 2007 tarihinden itibaren başlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.