Dubai Lynx’te kısa listeler belirlendi

Bu yıl ikincisi yapılan Dubai Lynx Ödülleri’nde...

01.04.2008 - 10:27 | MediaCat

Bu yıl ikincisi yapılan Dubai Lynx Ödülleri’nde Basın, Açıkhava, Doğrudan Pazarlama ve Medya kategorilerinde kısa listeler açıklandı. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın önde gelen yaratıcı reklamcılık yarışmasına bu yıl bu kategorilerde toplam 1573 iş katıldı.

Dünyada önde gelen 29 yaratıcıdan ve medya uzmanından oluşan 4 ayrı jürinin karar verdiği yarışmada, toplam 383 iş olmak üzere Basın kategorisinde 195, Açıkhava kategorisinde 109, Doğrudan Pazarlama kategorisinde 50 ve Medya kategorisinde 29 iş kısa listelere kaldı.

Devam eden yarışmada Radyo ve İnteraktif kısa listeleri bugün, TV/Sinema ve Entegre Pazarlama kategorilerinin kısa listeleri ise 2 Nisan’da belli olacak.

1. Dubai Uluslararası Reklam Festivali kapsamında gerçekleştirilen 2. Dubai Lynx Ödülleri’nde, ‘Yılın Ajansı’ da dahil olmak üzere tüm kazananlar 2 Nisan Çarşamba günü yapılacak Ödül Seramonisi’nde açıklanacak.

www.dubailynx.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.