Dubai Lynx’te kısa liste açıklandı

Bu yıl birincisi düzenlenecek olan Orta Doğu ve Kuzey Afrika yaratıcı reklam yarışması Dubai Lynx Ödülleri’nin organizatörleri, yarışmaya 1679 başvuru

19.03.2007 - 10:28 | MediaCat

Bu yıl birincisi düzenlenecek olan Orta Doğu ve Kuzey Afrika yaratıcı reklam yarışması Dubai Lynx Ödülleri’nin organizatörleri, yarışmaya 1679 başvuru yapıldığını ve bunlardan 388’inin kısa listeye kaldığını açıkladı.

Kısa listeye kalan 388 başvurunun, 187’si Basılı, 51’i TV/Sinema, 59’u Açıkhava, 41’i Doğrudan, 24’ü İnteraktif, 18’i Radyo ve 8’i Entegre alanında yapıldı. Kısa listeye kalan işlerin 296’sı Birleşik Arap Emirlikleri, 27’si Mısır, 26’sı Lübnan ve 17’si Suudi Arabistan’dan yarışmaya katıldı.

Dubai Lynx Ödülleri’nin jürisinde, Draft FCB Grup’un Global Şef Yaratıcı Yönetmeni Jonathan Harries ve Avusturya PKP Proximity&BBDO Holding CEO’su Fred Koblinger bulunuyor. Yarışmanın kazananları, 19 Mart 2007 tarihinde Dubai Media Amfitiyatro’da gerçekleştirilecek törenle ödüllerini alacak.

Kısa listeye kalan tüm işler, www.dubailynx.com adresinde sergileniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.