DRAFTFCB, ev sahipliği yaptı

Global marketing iletişim ajansı DRAFTFCB, 15 Ekim “Dünya Yardım Etme Günü”ne ikinci kez...

18.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Global marketing iletişim ajansı DRAFTFCB, 15 Ekim “Dünya Yardım Etme Günü”ne ikinci kez ev sahipliği yaptı. Ajans networkünün tamamı tarafından gerçekleştirilen bu insancıl etkinlik boyunca, tüm dünyadaki DRAFTFCB ofisleri, çocuklarla ilgili bir hayır kuruluşu ile biraraya gelerek çeşitli yardım aktivitelerinde bulundular. DRAFTFCB için bu etkinlik, daha yerel seviyede meyve veren, birleşik ve tek bir hedefe yönelmiş global bir çalışmayı temsil ediyor.    

Ofislerin planladıkları aktiviteler arasında şunlar sayılabilir: Yardım toplayarak bir yetimhanenin aylık ihtiyaçlarına katkıda bulunma (Malezya); bir hastanedeki çocuk koğuşunda yer alan bekleme odasının ve oyun odasının yenilenmesi (Almanya); evsiz kız çocuklarının kaldığı bir yurdu ziyaret etme (Meksika); kahvaltı ve sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayarak Montreal ve Toronto bölgesindeki okullara gönderme (Kanada); otizm ve başka rahatsızlıkları olan çocuklarla birlikte kitap okuma ve sanatsal projeler yürütme (ABD).      

DRAFTFCB İstanbul için bugünün aktivitesi, Darülaceze’den bir grup çocukla birlikte, henüz vizyona giren Sammy’nin Maceraları isimli 3D filmi, İstinye Park’ta izlemek ve hemen ardından öğle yemeği yemek oldu. Onlarla birlikte eğlenceli ve keyifli geçen, anlamlı bir gün geride bırakıldı. 2009 yılında da yine Darülaceze’den bir grup çocukla birlikte keyifli bir gün geçirilmiş, sene boyunca da onlarla iletişimde kalınmıştı.

DRAFTFCB CEO’su ve Başkanı Laurence Boschetto: “DRAFTFCB uzun süredir içinde yaşadığı topluma yardım etmek ve başkalarının hayatını zenginleştirmek için fırsat kolluyordu” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Dünya Yardım Etme Günü sayesinde çalışanlarımız doğru bir amaç etrafında toplanma, bir yandan da dünya çapındaki çalışma arkadaşlarıyla iletişim kurma fırsatını elde ettiler.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.