Draft FCB’den editoryal atak

DRAFTFCB yeni bir bölgesel içgörü projesi olan “matter(s)” ı başlattı. matter(s) DRAFTFCB Avrupa ve Ortadoğu bölgesindeki 19 ülkeden...

22.10.2009 - 00:00 | MediaCat

DRAFTFCB yeni bir bölgesel içgörü projesi olan “matter(s)” ı başlattı. matter(s) DRAFTFCB Avrupa ve Ortadoğu bölgesindeki 19 ülkeden 50’den fazla kişinin katkıda bulunduğu bir websitesi ve dergiden oluşuyor. matter(s) DRAFTFCB’nin bu yıl dünyada lanse ettiği “6.5 Seconds That Matter” adı verilen yeni yaratıcı ifadesinin doğal bir uzantısı olarak yorumlanıyor.

DRAFTFCB Başkan Yardımcısı ve Global Kreatif Direktörü Jonathan Harries matter(s) projesini  “ amaç bölgedeki ajans ofislerimizi yakınlaştırmak ve ateşlemek ve bu yeni yayınımızla müşterilerimiz ve onların tüketicileri için önemli olanlar konusunda beyinlerin ve gözlerin açılmasını sağlamak “ olarak açıklıyor.

Temmuz ayında açılan ve her ay yenilenen www.welcometomatters.com sitesinde otomotiv, iş hizmetleri, modave dizayn, finans, yiyecek-içecek, sağlık ve güzellik, ev, medya ve eğlence, sosyal konular, mağazacılık, telekomünikasyon ve seyahat ve turizm gibi 12 ayrı iş alanıyla ilgili konularda DRAFTFCB çevrelerince saptanan yeni fikirler ve trendler hakkında bilgi ve gözlemler yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.