DPWN/DHL, AIESEC aracılığıyla staj ve iş olanakları sunuyor

DPWN/DHL, AIESEC’in global partneri olarak, her yıl dünya genelinde 100’ü aşkın AIESEC’liyi iş dünyasına kabul ediyor

22.08.2007 - 11:26 | MediaCat

DPWN/DHL, AIESEC’in global partneri olarak, her yıl dünya genelinde 100’ü aşkın AIESEC’liyi iş dünyasına kabul ediyor

Uluslararası hızlı taşımacılık ve lojistik sektörünün lider kuruluşu DHL, dünyada 95 ülkede, 800’ü aşkın üniversitede faaliyet gösteren AIESEC’in 10 yıldır global partneri olarak faaliyet gösteriyor. Bu kapsamda her yıl dünya genelinde 100’ü aşkın öğrenci ve yeni mezuna, AIESEC aracılığıyla staj ve iş olanakları sunuluyor. Farklı alanlardaki sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan DHL, böylelikle yüksek potansiyele sahip yetenekli gençlere iş hayatının kapılarını aralıyor.

Topluma pozitif etki etmek amacıyla yola çıkan AIESEC, üyelerine 3 bin 500 yurtdışı tecrübesi sağlıyor ve 500’ün üzerinde liderlik tecrübesi sunuyor. AIESEC’in tüm dünyada farklı sektörlerden binlerce ortağı var ve Türkiye’de 1954’ten beri, 10 ilde faaliyet gösteriyor. AIESEC Türkiye, yürüttüğü programların etkisi ve staj değişim sayıları ile dünyanın en iyi 4 AIESEC ülkesi arasında yer alıyor.

AIESEC’in her sene ayrı bir ülkede gerçekleştirdiği eğitim konferanslarından biri olan Uluslararası Kongre, 18-31 Ağustos 2007’de Türkiye’de Yeditepe Üniversitesi kampüsünde yapılacak ve AB’ye katılım sürecinde bu kongre, Türkiye’nin tanıtımı için bir fırsat teşkil edecek. Kongrenin Türkiye’de gerçekleşmesiyle, Türkiye’nin dış algısı güçlendirilecek, Türk marka ve firmaların uluslararası tanınırlık artacak ve Türk gençlerinin potansiyelleri ortaya çıkacak.

Genç nüfusun, hem dünya hem de Türkiye ekonomisine sağladığı büyük katkıyı gözardı etmeyen ve gençlerin potansiyellerini ortaya çıkarmanın önemini her defasında vurgulayan DPWN/DHL’in dünya genelinde 500 binden fazla çalışanı mevcut. DHL’in Global İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı Scott Northcutt’un da bir konuşma ile katılacağı AIESEC kongresi’nde DHL’in global ortaklığı ile DHL’in genç yeteneklere olan güvenini vurgulayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.