DPİD’e üç yeni üye

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de hızla gelişen doğrudan pazarlama sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olan DPİD'in

29.01.2009 - 11:46 | MediaCat

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişen doğrudan pazarlama sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olan DPİD’in yeni üyeleri On İletişim, Akampüs ve Halka Halkla İlişkiler oldu.

2005 yılında sektöre vizyon kazandırmak, büyümesini sağlamak, hizmeti sağlayan ve hizmeti alanlar arasında sağlıklı bir iletişim kurmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmek amacıyla kurulan DPİD’e (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) yeni üyeler katıldı. DPİD üye sayısı, hizmet verdiği markalarda, imza attığı projelerde tarzıyla fark yaratan Marka İletişim Danışmanlık Ajansı On İletişim ve sektörde Youth Marketing alanında çalışmalar gerçekleştiren Akampüs ve güçlü ekibiyle Türkiye genelinde hizmet veren Marketing PR ajansı Halka Halkla İlişkiler’in katılımıyla 38’e ulaşmış oldu.

ON İLETİŞİM: Kurumlara ve markalara Pazarlama İletişimi, Spor İletişimi, Etkinlik Tasarımı ve Yönetimi konularında hizmet veren ON İletişim, 2002 yılında kuruldu. Kuruluşundan itibaren imza attığı her projeye ve hizmet verdiği her markaya değer katan, farklılığı ile dikkat çeken On İletişim, müşteri odaklı hizmet anlayışı, çözüm odaklı iş yapış biçimi ile özgün bir yapı ortaya koyuyor.

Garanti Bankası Plaj Futbol Ligi etkinlik tasarım ve yönetimi, OMO; “kirlenmek güzeldir” platformundaki tüketici aktivasyonu SporOMO Çocuk Şenliği etkinlik tasarımı ve yönetimi, Beymen; Moda Tarihi Sergisi etkinlik yönetimi ve medya ilişkileri, Beymen Coca-Cola light; Tabiattan Yansımalar Şişe Desenleri proje yönetimi ve medya ilişkileri, Hilton İstanbul; 50.Yıl Kutlamaları Konsept tasarım ve medya ilişkileri, Efes ile İlk Adım; sosyal sorumluluk projesi proje gerçekleştirme süreci yönetimi, Efes Pilsen Belgeseli; medya ilişkileri, proje koordinasyonu, Efes Pilsen World Cup Basketbol Şenliği, Efes Pilsen En Renkli Taraftar Yarışması proje tasarımı ve yönetimi, Burger King Hoop Fest proje tasarımı ve yönetimi On İletişim’in imza attığı projelerden bazıları…

AKAMPÜS:Türkiye’nin büyük markalarını 8 yıldır gençlerle buluşturan Akampus Youth Marketing de DPİD üyeleri arasına katıldı. İnternet ortamında “sosyal ağ” sahibi tek gençlik ajansı olan Akampüs, müşterilerine ve doğrudan pazarlama ajanslarına gençlik odaklı entegre iletişim çözümleri sunuyor. Akampüs’ün katma değer yaratan çözümleri arasında; 550.000’den fazla üniversite öğrencisini buluşturan www.akampus.com’un sunduğu sosyal medya araçları, gençlik odaklı dönemsel trend raporları, Türkiye ve KKTC’deki tüm üniversiteleri kapsayan Akampüs Marka Elçisi ağı, gençlere yönelik etkinlik yönetimi çözümleri ve gerilla tanıtım stratejileri sayılabilir.

HALKA HALKLA İLİŞKİLER: Yaklaşık 11 yıldır Duru Şirketler Grubu’na bağlı olarak çalışan, sektöründe lider çok sayıda firmaya Pazarlama Halkla İlişkileri alanında faaliyet veren bir iletişim kuruluşudur.

Kurumsal iletişimden, stratejik danışmanlığa, medya ilişkilerinden kamu ilişkilerine, proje yönetiminden marka yönetimine ve pazarlamaya yönelik halkla ilişkilerden kriz yönetimine sektörde etkin olarak yer alan bir iletişim ajansı olan Halka, tam hizmet anlayışını benimsemektedir.

Ürün ya da hizmetin tüketici ile buluştuğu noktalarda; satış destek çalışmaları, tanıtım aktiviteleri, Türkiye genelinde Merchandising hizmeti, Sosyal Sorumluluk Projeleri, Indoor – Outdoor organizasyonlar, fuar ve lansman çalışmaları, Roadshowlar, mimari tasarım uygulamaları, insan kaynakları yönetimi ve outsourcing gibi ihtiyaç duyulan, tam ve kapsamlı desteğin hizmetini sunar.
DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği), 2005 yılında doğrudan pazarlama sektörüne vizyon kazandırmak, sağlıklı büyümesini sağlamak, sektör çalışanları arasında iletişim kurmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. Promosyonel Pazarlama, Etkinlik Pazarlaması, Satış Noktalarında Pazarlama, İnteraktif Pazarlama ve Veritabanına Dayalı Pazarlama alanlarından bir ya da daha fazlasında faaliyet gösteren şirketleri üyeliğe kabul etmektedir.

Daha detaylı bilgi için: www.dpid.org.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.