DPID yeniden yapılandı

2005 yılında sektöre vizyon kazandırmak, büyümesini sağlamak, hizmeti sağlayan ve hizmeti alanlar arasında...

06.02.2009 - 10:58 | MediaCat

2005 yılında sektöre vizyon kazandırmak, büyümesini sağlamak, hizmeti sağlayan ve hizmeti alanlar arasında sağlıklı bir iletişim kurmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmek amacıyla kurulan DPİD, 2009 yılında yeniden yapılanma kararı aldı. Henüz 3 yıldır faaliyet sürdüren bir dernek olmasına karşın oldukça hızlı bir ilerleme kaydeden DPİD, yönetim kurulu kararıyla ihtiyaç duyulan değişimin ilk adımlarını attı.

Gerçekleşen yeniden yapılanma süreci, yönetim kurulunda aktif rol oynayan isimlerin dışında üye kuruluşların derneğe verecekleri profesyonel hizmetleri kapsıyor. Derneğin genişleyen yapısına ve iş hedeflerine uygun olarak daha profesyonel yönetilmesi için tasarlanan formatta üye kuruluşlardan alınacak hizmetler, imzalanacak bir yıllık sponsorluk anlaşmalarıyla resmileştirilecek. Sponsorluk anlaşmaları karşılığında hizmet alınacak konular ve ajanslar aşağıdaki gibidir;

İnteraktif Ajans : Project House

Veritabanı Ajansı : Directcom

Sahada Pazarlama Ajansı : Tribal

İletişim Ajansı : İvme Direct

Etkinlik Ajansı : DSM

Pr Ajansı : On İletişim

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.