MediaCat

DPİD yeni yönetim kurulunu belirledi

Derneğin yeni yönetim kurulu üyeleri genel kurul toplantısında seçildi.

DPİD yeni yönetim kurulunu belirledi

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği‘nin (DPİD) genel kurul toplantısında, geçen döneme ilişkin dernek faaliyetleri aktarıldı ve yeni dönemde görev yapacak dernek organlarının seçimi yapıldı. Toplantının divan başkanlığını Mapp Genel Müdürü Murat Karamanoğlu yürüttü.

Toplantı sonrasında görev dağılımları gerçekleştirildi. Dernek, Aralık 2013-Kasım 2015 döneminde yeni yönetim kurulunda başkanlık görevini, dsm group Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Alper Sesli’nin sürdüreceğini açıkladı. Derneğin yayınladığı duyuruda ayrıca, ds Entegre’nin Yönetici Ortağı A. Serhat Demirel’in derneğin as başkanı seçildiği, Kayra Grup’un Yönetici Ortağı olan Zuhal Gezer’in de yeni dönemde Sayman unvanı ile görev yapacağı bildirildi.

İki senedir derneğin başkanlık görevini yürüten Tribal Ajans Yönetici Ortağı Emine Pura, Project House Yönetici Ortağı Sinan Günal, Brand Experience Designers Ajans Başkanı Eser Hakim ve Ceo Event Etkinlik Koordinatörü Yaşar Şeki’nin ise derneğin yeni dönem yönetim kurulu üyeleri olarak belirlendiği ifade edildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.