Doritos, Tarkan’la anlaştı

Tarkan’la konser serisi için anlaşan Doritos, bir yandan da "Müzik dolu" bir promosyon kampanyası...

27.05.2008 - 15:15 | MediaCat

Tarkan’la konser serisi için anlaşan Doritos, bir yandan da “Müzik dolu” bir promosyon kampanyası başlatarak 2008 yazına damgasını vurmaya kararlı görünüyor.

Gençliğin, müziğin ve eğlencenin her zaman yanında olan Doritos, “Doritos Nerede Müzik Orada” sloganıyla 2008 yazına hızlı giriyor. Megastar Tarkan’la 9 konserlik bir anlaşma yaptığını duyuran Doritos, Ağustos ayı boyunca düzenlenecek konserlerde genç kitlelerle buluşacak.

Ağustos ayı boyunca Bursa, Diyarbakır, Antep, Adana, Kayseri, Antalya, Trabzon, Ankara ve son olarak İstanbul’da gerçekleşecek Doritos – Tarkan Konserleri’nde Doritos tutkunları, müziğin ve eğlencenin coşkusunu doyasıya yaşayacaklar. Yaklaşık 200 bin kişinin katılması beklenen konserlerin biletleri sadece Doritos paketlerinden toplanacak 10 puanla Doritos bilet satış noktalarından alınabilecek. Bunun yanında Doritos paketlerinde ‘müzik dolu’ hediyelerin dağıtıldığı dev promosyon kampanyası ise tüm hızıyla devam ediyor.

Doritos paketlerinde müzik dolu hediyeler var

Doritos’un Gençler Kategorisi Pazarlama Müdürü Cengiz Acar “Doritos konserleriyle Tarkan’la 2008 yazında yüzbinlerce müziksevere ulaşmak, gerçekten heyecan verici” diyerek görüşlerini dile getirirken kampanya hakkında şu bilgileri verdi :

“Doritos Tarkan Konserleri’ne bilet kazanmanın tek yolu Doritos paketlerinden geçiyor. Doritos paketlerinden 10 puan toplandığında Doritos-Tarkan Konserleri ücretsiz izlenebilecek.
Doritos’un yaz boyunca yaşatacağı heyecan bu muhteşem konserlerle de sınırlı değil. Dev bir promosyon kampanyası başlatan Doritos, 12 Mayıs-27 Temmuz tarihleri arasında paketlerden çıkan şifreleri Turkcell 3160’a kısa mesaj gönderen veya şifre ile www.tytz.com üzerinden katılan herkese müzik dolu hediyeler kazanma fırsatı sunuyor…”

Doritos’un kampanyasına katılanlar arasından, her saat bir kişi Nokia 5310 Xpress Music cep telefonu, 2 kişi Apple iPod shuffle ve her saat 250 kişi Turkcell’den 8 Kontör / 2 dakika kazanıyor. Doritos’un sürprizleri bunlarla da sınırlı değil… Gençliğin bir numaralı internet sitesi www.tytz.com‘a ücretsiz üye olanlar, megastar Tarkan’la tanışma fırsatını da yakalayabilecekler. Sonuç olarak, Doritos severleri ve Tarkan hayranlarını müzik dolu bir yaz bekliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.