Donald N. Sull 9. Pazarlama Zirvesi’nde

Prof. Donald N. Sull, Management Centre Türkiye'nin, 2-3 Aralık 2008 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar...

28.10.2008 - 14:31 | MediaCat

Prof. Donald N. Sull, Management Centre Türkiye’nin, 2-3 Aralık 2008 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Gerçek Güç” temasıyla düzenleyeceği 9. Pazarlama Zirvesi’nde dünyanın en başarılı şirketlerinin çalkantılı piyasalarda nasıl ayakta kaldıkları ve başarılı oldukları üzerine on yıl süren bir araştırmanın sonuçlarını paylaşacak.

Prof. Donald N. Sull, 9. Pazarlama Zirvesi’nde çalkantılı dönemlerden güçlü çıkabilmenin yollarını anlatacak.

Başarılı şirketlerin oynak piyasalarda nasıl kazandıklarına ilişkin gerçek dünyadan örnekler veren Prof. Donald N. Sull, aynı zamanda global piyasalarda rekabet edebilmek için gereken gelişimi ve değişimi gerçekleştirmiş olan şirketlerin stratejilerini paylaşacak.

Financial Times tarafından geleceğin iş düşünürü olarak adlandırılan Prof. Donald N. Sull, Lisans, (AB), MBA ve doktora derecelerini Harvard Üniversitesi’nden aldı ve London Business School’a katılmadan önce Harvard Business School’da Girişimcilik Profesörü olarak hizmet verdi.

En son kitabı “Made in China: What Western managers can learn from trail-blazing Chinese entrepreneurs” Financial Times tarafından 2005 yılının en iyi sekiz iş kitabından biri olarak seçildi. “Why Good Companies Go Bad” adlı kitabı birçok dilde yayınlandı ve global çapta bir başarı elde etti.

Dünya çapında birer otorite sayılan yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı 9. Pazarlama Zirvesi, Management Centre Türkiye ve Eventus tarafından 2-3 Aralık 2008’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Pazarlama alanında Avrupa’nın sayılı konferansları arasında yer alan Pazarlama Zirvesi’ne katılım ve konferansla ilgili bilgi almak için: www.mct.com.tr www.eventus.com.tr ve Tel: 0212 310 17 00.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.