MediaCat

Domino’s Pizza’ya Oscar gecesi uyku yok

Marka sinefiller için kapılarına takozu koyuyor.

Domino’s Pizza’ya Oscar gecesi uyku yok

Akademi Ödülleri bu yıl 28 Şubat 2016 tarihinde 88’inci kez sahiplerini bulacak. Muhtemelen aralarında Akademi’nin tercihlerini sıklıkla eleştirenlerin de olduğu, dünyanın dört bir yanındaki sinefiller yedinci sanatın ve sinema ekonomisinin bu kıymetli günü için ekranlarının karşısındaki yerlerini alacaklar.

Domino's Pizza'ya Oscar gecesi uyku yokSinema aşkımız bir yana; Leonardo di Caprio’nun akıbetinden Mustang’in gerçekten Fransa’nın mı yoksa aslında birazcık da olsa bizim mi olduğu tartışmalarına kadar pek çok konuya gebe olacak gece, Türkiye ile Los Angeles arasındaki saat farkı nedeniyle hevesli gözlere meydan okumaya hazırlanıyor.

Oscar Ödülleri’nin Pazartesi’yi etmek için fazla mesai yapacak bünyelere atacağı darbenin acısını hafifletmek ve sinefillere gece boyunca eşlik etmek isteyen Domino’s Pizza, 28 Şubat için 11 şubesinin kapılarını saat 4:00’e kadar açık tutacağını duyurdu.

Büyük gün geldiğinde, gecenin bir yarısı canınız pizza çekerse; Levent, Kabataş, Beşiktaş, Ataşehir, Fenerbahçe, Ümraniye Çakmak Dudullu, Kemerburgaz, Ankara Ayrancı, Ankara Cebeci ve İzmir Alsancak şubelerinde sizi bekleyen bir pizzanın olduğunu unutmayın.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.