Domino’s Pizza Türkiye’den “Sosyal Pizza”

Domino’s Pizza Türkiye, Facebook’taki 1. yılını sayfanın hayranlarının oylarıyla belirlenecek “Sosyal Pizza” ile kutluyor.

21.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Domino’s Pizza Türkiye ve Promoqube’ün birlikte geliştirdiği Sosyal Pizza uygulaması, sayfanın hayranı olan herkesin pizza tercihlerini göz önünde bulunduruyor. Uygulamanın sonucunda, “Sosyal Pizza” adında yeni bir ürün Domino’s Pizza Türkiye menüsüne eklenerek sayfanın hayranlarına 9,99 TL’ye sunuluyor.

Domino’s Pizza Türkiye Facebook sayfasındaki “Sosyal Pizza” uygulamasını 15-21 Mart 2012 tarihleri arasında ziyaret eden tüm kullanıcılar Sosyal Pizza’nın içeriği konusunda söz hakkına sahip oldular. Hamur çeşidi, bir adet et ürünü, üç adet sebze ürünü ve pizzanın baharatlı olup olmayacağı konusunda oylarını kullanan kullanıcılara 26-31 Mart 2012 tarihlerinde kullanabilecekleri bir kod verildi. Sosyal Pizza’nın nasıl bir içeriğe sahip olacağı 22 Mart’ta açıklandıktan sonra uygulamayı ziyaret eden kullanıcılar da kod alabilecek, fakat oy kullanamayacaklar. 26-31 Mart tarihleri arasında uygulamaya geri dönerek kodları ile sipariş veren tüm kullanıcılar orta boy Sosyal Pizza’yı 9,99 TL’ye satın alabilecek.

Sosyal Pizza, ilk 3 gününde 14.534 kez görüntülenen bir uygulama olarak dikkat çekti ve sayfanın hayran sayısı bu süreçte 12.239 kişi arttı.

Oylama süreci bugün sona erecek “Sosyal Pizza” uygulamasının sonucunda ortaya çıkan pizzanın özellikleri yarın Domino’s Pizza Türkiye Facebook sayfasından duyurulacak.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.