Doğuş-GE GYO’ya yeni genel müdür

Doğuş-GE Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’ne sektörün

15.01.2008 - 13:35 | MediaCat

Doğuş Holding ve General Electric iştiraklerinden GE Real Estate’in ortak olduğu Doğuş-GE Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’ne sektörün tecrübeli isimlerinden Hakan Eren getirildi. Daha önce Alman HSH Nordbank Real Estate A.G.’nin Yatırımlardan Sorumlu Ülke Müdürlüğü görevini yürüten Hakan Eren, 1 Ocak 2008 itibariyle Doğuş-GE GYO A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi olarak görevine başladı.

1969 yılında İstanbul’da doğan Hakan Eren; 1987 yılında Robert Kolej’i, 1991 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden mezun oldu. Eren, farklı yapı projelerinde yürüttüğü şantiye şefliği ve proje müdürlüğü görevlerinin ardından, Skanska ve Bovislendlease gibi global inşaat ve gayrimenkul şirketlerinde Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. Çuhadaroğlu ve Vektor Gayrimenkul şirketleri Genel Müdürlüklerinde taahhüt ve gayrimenkul projeleri geliştiren Hakan Eren, 1 Ocak 2008 tarihi itibarıyla Doğuş-Ge GYO A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak atandı. Alışveriş Merkezi ve Perakendeciler Derneği, Proje Yönetim Derneği, GYODER üyelikleri bulunan Hakan Eren, halen ULI Turkey (The Urban Land Institute) İcra Kurulu üyesidir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.