Doğtaş 35.Yıl Exclusive serisi sınırlı sayıda…

Doğtaş tarafından İlk kez İMOB 2007 Fuarında sergilenen, daha da ayrıcalıklı mobilyalara sahip olmak isteyenler için üretilen Exclusive Serisi detaylara yoğunlaşmış çizgisi ve birçok kendine has özelliği ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

28.11.2007 - 16:48 | MediaCat

Doğtaş tarafından İlk kez İMOB 2007 Fuarında sergilenen, daha da ayrıcalıklı mobilyalara sahip olmak isteyenler için üretilen Exclusive Serisi detaylara yoğunlaşmış çizgisi ve birçok kendine has özelliği ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yatak odası, yemek odası ve tv ünitesinden oluşan seri; tasarımı ve özel bir grup olması sebebiyle normalde 2 yıl olan garanti süresi 5 yıla çıkarılarak satışa sunulmuştur. Exclusive Serisi kendine has elit ceviz rengi, farklı tasarımı, fonksiyonelliği yanında kapaklarında çarpmayı ve sesi önleyici stop sistemi, tandem ve blumotion özellikli çekmece rayları, modüllerinde fotoselli, dokunmatik ışık sistemleri gibi özellikleriyle birçok talep, zevk ve ihtiyaca cevap verecek ayrıcalıklı bir çalışmanın ürünüdür.


Her Exclusive için Bir Fidan…

Doğtaş’ın 35.Yıl prestij ürünü olan Exclusive Serisi sadece 1000 adet üretilmiş olup, Doğtaş showroomlarda sergilenmektedir. TEMA Vakfı ile yapılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında ise ürünü alan müşteriler adına , yine TEMA’nın belirlediği Konya Karapınar alanında fidan dikilmektedir.
Doğtaş Mobilya Pazarlama Müdürü Nevzat Yıldız ürün ile ilgili yaptığı açıklamasında “TV, yatak ve yemek odasından oluşan seri; Doğtaş’ın 35 yıllık tecrübesinin en güzel meyvelerinden biri olarak belki de 2010 yılının ürünlerini temsil etmektedir. Çünkü bu grupta; tasarım olarak her modülünün tüm ayrıntıları düşünülmüş, kalite en üst düzeyde tutulmuş ve birçok fonksiyonellik bir arada sunulmuştur.

Exclusive Serisi; klasik mobilya anlayışından uzak olup gelecek yıllarda mobilya tasarımlarına yön verecek yenilikleri de içinde barındırmaktadır. Örneğin karyola etrafında bulunan fotoselli ışık sistemi sayesinde karanlıkta ayağınızın karyolaya çarpmasını önlemektedir. Yine kapılı ve sürgülü sistemin aynı anda kullanıldığı dolabın tüm bölümlerinde fotoselli ışık fonksiyonu bulunmaktadır. Tüm seride bulunan stop sistemi sayesinde çekmecelerin çarpması ve gürültüsü engellemektedir. Müşterilerimiz Exclusive Serisindeki bunun gibi daha birçok özelliği; mağazalarımız veya internet sitemizi ziyaret ederek görebilir” dedi.

Bilgi için:
Ayşen ESER
Doğtaş Mobilya A.Ş.
Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu
e-mail : aysen.eser@dogtas.com.tr
Tel : 0286 316 9860–1779
Fax : 0286 316 4433
Adres : Bandırma Yolu 5.Km Biga-ÇANAKKALE

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.