Doğrudan Pazarlama’ya başvurular başlıyor

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) saygın ödülü Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin 2010 yılı başvuruları 1 Ağustos’ta başlıyor...

01.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) saygın ödülü Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin 2010 yılı başvuruları 1 Ağustos’ta başlıyor… Doğrudan Pazarlama sektörünün interaktif pazarlamadan gerilla aktivitelerine dek çeşitli kategorilerde sahiplerini bulacak olan bu saygın ödülüne çok sayıda yaratıcı çalışmanın katılması bekleniyor. 2010 Doğrudan Pazarlama Ödülleri ana kategorilerde 5 disiplin altında toplam 16 başlıkta dağıtılacak olan birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerine ek olarak iki ayrı özel ödül kategorisindeki birincilik ödüllerini kapsıyor. Sektöründe ‘olay yaratan’ çalışmalara kapısını açan Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne, 1 Ocak 2009- 31 Temmuz 2010 tarihleri arasında uygulanmış olan işler katılabiliyor. Başvuruların ardından başlayacak heyecanlı bekleyiş Kasım ayında son bulacak, 2010 Doğrudan Pazarlama ödülleri 4 Kasım 2010’da sahiplerine kavuşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.