MediaCat

Doğrudan Pazarlama eğitimleri başlıyor

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin eğitimleri 25 Nisan 2007 tarihinde başlıyor.

Doğrudan Pazarlama eğitimleri başlıyor

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin eğitimleri 25 Nisan 2007 tarihinde başlıyor. Doğrudan pazarlama, promosyonel pazarlama, etkin çağrı merkezi yönetimi, e-posta yoluyla pazarlama, market aktiviteleri yönetimi, etkin proje yönetimi, doğrudan pazarlamada yaratıcılık ve mobil pazarlama gibi konuların yer alacağı eğitimi, sektörün önde gelen temsilcileri ve DPİD üyesi firma yöneticileri verecek.

Hedef kitlesinin ürün/marka yöneticileri, müşteri ilişkileri yöneticileri, pazarlama/ticari pazarlama hizmeti uzmanları, stratejik pazarlamacılar ve doğrudan pazarlama şirketlerinde çalışanların oluşturduğu eğitimin kişi başı ücreti 200 YTL. Grup halinde katılımlara (dört veya daha fazla kişi) yüzde10, öğrencilere yüzde 50 indirim yapılacak .

25 Nisan 2007 – 30 Mayıs 2007 tarihleri arasında dernek merkezinde gerçekleşecek ve her eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek olan eğitim programlarına kayıt yaptırmak için www.dpid.org.tr adresindeki form doldurulabilir.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.