Doğan TV’den yeni ortaklık!

Doğan Yayın Holding, bağlı ortaklığı Doğan TV Radyo Yayıncılık A.Ş.'nin, Fransız TF1 ile televizyonla evden alışveriş alanında faaliyet gösterecek bir şirket kuracağını açıkladı.

05.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Doğan Yayın Holding, bağlı ortaklığı Doğan TV Radyo Yayıncılık A.Ş.’nin, Fransız TF1 ile televizyonla evden alışveriş alanında faaliyet gösterecek bir şirket kuracağını açıkladı.

Doğan Yayın Holding’ten Borsa’ya gönderilen açıklamada, şirketin bağlı ortaklığı Doğan TV Radyo Yayıncılık A.Ş.’nin (Doğan TV) Fransa’da faaliyet gösteren televizyon kuruluşlarından Television Francaise 1 (TF1) ile merkezi Türkiye’de olmak üzere ‘televizyon vasıtasıyla evden alışveriş’ (home shopping) alanında faaliyet gösterecek bir şirket kurma konusunda Fransa’da anlaşma imzaladıkları bildirildi.

Açıklamaya göre, söz konusu anlaşma çerçevesinde yeni kurulacak şirketin sermayesi en az 50 bin YTL olacak ve sermayesinin yüzde 50’si Doğan TV’ye, yüzde 50’si de TF1’e tahsis edilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.