Doğan TV Holding’te yapılanma sürüyor

Doğan TV Holding bünyesinde gerçekleştirilen proje kamsamında, Kanal D Genel Yayın Yönetmeni İrfan Şahin'in Kanal D CEO'luğuna atanmasının ardından...

31.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Doğan TV Holding bünyesinde gerçekleştirilen proje kamsamında, Kanal D Genel Yayın Yönetmeni İrfan Şahin’in Kanal D CEO’luğuna atanmasının ardından, şimdi de holding içinden başka bir isim Kanal D’ye CFO (Chief Financial Officer) olarak atandı. Doğan TV Holding A.Ş İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından yapılan duyuru:
 
Doğan TV Holding bünyesinde verimlilik ve etkinliği arttırmak üzere başlatılmış olunan proje kapsamında, halen Doğan TV Holding Mali İşler Direktörü olan Serdar Sarı, yeni oluşturulan Kanal D CFO (Chief Financial Officer) görevine atanmıştır. Serdar Sarı, yeni görevinde Kanal D’nin tüm mali yapısından sorumlu olacaktır. Kendisine başarılarının devamını dileriz.
 
Saygılarımızla,
 
Serdar Sarı’nın kısa Özgeçmişi: Serdar Sarı, Bilkent Üniversitesi İşletme mezunu olup, iş hayatına Arthur Andersen Denetim Şirketi’nde başlamış ve ardından Ernst & Young Denetim Şirketi’ne geçmiştir. 2005 yılından bu yana Doğan TV Mali İşler Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Kaynak: medyatava.com