Doğan TV Holding’te yapılanma sürüyor

Doğan TV Holding bünyesinde gerçekleştirilen proje kamsamında, Kanal D Genel Yayın Yönetmeni İrfan Şahin'in Kanal D CEO'luğuna atanmasının ardından...

31.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Doğan TV Holding bünyesinde gerçekleştirilen proje kamsamında, Kanal D Genel Yayın Yönetmeni İrfan Şahin’in Kanal D CEO’luğuna atanmasının ardından, şimdi de holding içinden başka bir isim Kanal D’ye CFO (Chief Financial Officer) olarak atandı. Doğan TV Holding A.Ş İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından yapılan duyuru:
 
Doğan TV Holding bünyesinde verimlilik ve etkinliği arttırmak üzere başlatılmış olunan proje kapsamında, halen Doğan TV Holding Mali İşler Direktörü olan Serdar Sarı, yeni oluşturulan Kanal D CFO (Chief Financial Officer) görevine atanmıştır. Serdar Sarı, yeni görevinde Kanal D’nin tüm mali yapısından sorumlu olacaktır. Kendisine başarılarının devamını dileriz.
 
Saygılarımızla,
 
Serdar Sarı’nın kısa Özgeçmişi: Serdar Sarı, Bilkent Üniversitesi İşletme mezunu olup, iş hayatına Arthur Andersen Denetim Şirketi’nde başlamış ve ardından Ernst & Young Denetim Şirketi’ne geçmiştir. 2005 yılından bu yana Doğan TV Mali İşler Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Kaynak: medyatava.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.