Doğan Telekom satış ve pazarlama direktörlüğüne yeni isim

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen oyuncularından biri olan Doğan Telekom ekibine ...

05.10.2007 - 17:28 | MediaCat

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen oyuncularından biri olan Doğan Telekom ekibine katılan Çağatay Arslan, Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görevine başladı.

İnternet alanında Türkiye’nin lider kuruluşlarından Doğan Telekom, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Doğan Telekom Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atanan Çağatay Arslan, son kullanıcılar ve kurumlara yönelik çözümlerin belirlenmesi, mobil/içerik servisleri ve pazarlamada yeni iş modeli ve stratejilerinin yönlendirilmesine liderlik edecek.

1967 doğumlu olan Çağatay Arslan, 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, yine aynı üniversitede Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra sırasıyla Ortaş Telekomünikasyon’da Teknik Müdür, Neptun IT Hizmetleri’nde Genel Müdür Yardımcısı, Superonline A.Ş.’de İş Geliştirme Direktörü ve Kurumsal Satış Direktörü, Borusan Telekom’da Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü ve Cenicon’da Genel Müdür olarak görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.