Doğan Grubu’ndan Yeni Yayın İlkeleri

Açıklamaya göre, Doğan Yayın Grubu Ortak Değerleri, grubun bütün dijital platformlarında yapılan yayıncılığa katkıda bulunanları da kapsıyor.

10.12.2012 - 16:08 | MediaCat

aydın doğan - Doğan Grubu Yayın İlkeleri'ni güncelledi

Doğan Yayın Holding, 1999’da hazırladığı Yayın İlkelerini güncelledi. Yeni Yayın İlkeleri, Doğan Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın Hürriyet Dünyası’nda katıldığı bir törenle açıklandı.

Yazılı basın yayın ilkelerinin ve grubun ortak değerlerinin yer aldığı metinde herhangi bir haberin mevcut bütün imkânlarla araştırılıp ve bundan ne sonuç alındığı belirtilerek veya doğruluğundan emin olunarak yayınlandığı; gazetecilikte temel işlevin, gerçekleri bulup bozmadan, abartmadan, sansürlemeden, hiçbir baskı veya çıkar grubunun etkisi altında kalmadan, objektif bir biçimde kamuoyuna iletmek olduğu gibi maddeler bulunuyor.

Doğan Yayın Grubu Ortak Değerleri’nin grubun bütün dijital platformlarında yapılan yayıncılığa, gazete ve dergilerin sosyal medyadaki faaliyetlerine ve yayınlarına dışarıdan katkıda bulunanları da kapsadığına ilişkin maddelerin de bulunduğu tam metni görüntülemek için tıklayınız.

 

(kaynak: Hürriyet)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.