Doğadan’a yeni genel müdür

Doğadan'da genel müdür koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

12.09.2022 - 13:03 | MediaCat

Doğadan'a yeni genel müdür

The Coca-Cola Company’nin global girişimler iş birimine bağlı Doğadan markasında üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirketin yeni genel müdürü Atakan Balcı oldu.

Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Atakan Balcı, kariyerine 2005 yılında The Coca–Cola Company Avrasya Bölgesinden Sorumlu Finans Analisti olarak başladı. 2006-2010 yılları arasında Avrasya ve Afrika bölgelerinden sorumlu kıdemli finansal analisti olarak görev yapan Balcı, 2010-2011 seneleri arasındaysa şirketin raporlama ve mali analiz müdürlüğünü üstlendi.

2011 yılında TCCA İş Birimi Ticari Finans Müdürlüğü görevine atanan Balcı, ardından sırasıyla bölgesel finansal içgörüler müdürlüğü, finansal planlama ve analiz direktörlüğü, Kafkasya ve Orta Asya Bölgesi finans direktörlüğü görevlerini yürüttü. 2020 yılında global girişimler işletim birimi mali işler direktörü olarak Doğadan’a katılan Atakan Balcı, yeni dönemde Doğadan Genel Müdürü olarak markanın hem Türkiye’de hem de uluslararası pazarlardaki büyümesine liderlik edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.