Dizilerin maço erkekleri Penti kampanyasında

TV dizilerinde maço erkekleri canlandıran Tamer Karadağlı, Erkan Petekkaya, Barış Falay, Ertan Saban ve Oktay Kaynarca Türkiye'de kadınlara yönelik bir sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvadı.

09.05.2011 - 00:00 | MediaCat

TV dizilerinde maço erkekleri canlandıran Tamer Karadağlı, Erkan Petekkaya, Barış Falay, Ertan Saban ve Oktay Kaynarca Türkiye’de kadınlara yönelik bir sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvadı.

Türk televizyonlarının güçlü ve renkli maço karakterleri: ‘Taş fırın erkeği’ Tamer Karadağlı, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin ‘Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, ‘Ezel’ dizisinin ‘Kerpeten Ali’si Barış Falay, yakında ekrana gelecek olan ‘Karakol’ dizisinin ‘Komiser Reşat’ı Ertan Saban ve ‘Kurtlar Vadisi’nin unutulmaz ‘Çakır’ı, şimdinin ‘Nuri’si Oktay Kaynarca.

Bu beş ünlü erkek, kadının çalışma hayatında daha fazla yer alması için çarpıcı bir projeye imza attı. Penti’nin, TCC İletişim tarafından organize edilen ‘Kadının Fendi’ projesi için Mehmet Turgut’un objektifinin karşısına geçtiler.                                  

Penti Genel Müdürü Sami Kariyo da, kadını iş dünyasının içine daha çok katabilmek, kendi ekonomik özgürlüğüne sahip olan güçlü kadınlar yaratmak için böyle bir projeye imza attıklarını söyledi: “Penti ürünlerinin satışlarından ayıracağımız bir bütçe ile kadınların çalışma hayatında daha çok yer almasını sağlayacak bir iş modeli geliştirmeyi planlıyoruz. Projeyi, bir vakıfla birlikte yürüteceğiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.