Dizayn ve Siber kategorisi jüri başkanları belli oldu

Bu sene 56. düzenlenecek olan Cannes Lions Reklam Festivali'nde iki kategorinin daha başkanları belli oldu...

28.01.2009 - 10:17 | MediaCat

Bu sene 56. düzenlenecek olan Cannes Lions Reklam Festivali’nde iki kategorinin daha başkanları belli oldu. Design (Tasarım) jüri başkanlığını, Team Creatif’in CEO’su Sylvia Vitale Rotta yürütecek. AKOQ’nın İkinci Yaratıcı Başkanı Lars Bastholm ise 2009 Cannes Lions Cyber (Siber) jüri başkanlığını yapacak.

Avrupa’nın en geniş bağımsız global marka tasarımı yapan danışmanlık firması olan Team Ceatif, kurucu ortak Sylvia Vitale Rotta tarafından 1986 yılında kuruldu.

Merkezi Paris’te bulunan ve São Paulo’da bir ofisi olan ajans, yaratıcılık üzerine uzmanlaşmış ve lider markaları geliştirici uygulamalar yapıyor.

Sylvia, ilk defa 2008 yılında Cannes Design jüri üyesi ve Stocholm’de yapılan Eurobest Reklam Festivali’nde dizayn kategorisinde jüri başkanı oldu.

Siber kategorisinde jüri başkanlığı yapacak olan Lars Bastholm ise AKQA Kuzey Amerika’nın yaratıcı departmanının başında bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.