MediaCat

Dışkısıyla ücretsiz oto yıkama kazandıran güvercin

Take 5, resmî güvercininin pislediği her otomobili ücretsiz yıkıyor.

Dışkısıyla ücretsiz oto yıkama kazandıran güvercin

Üzerinize kuş pislemesinin iyi şans getirdiğine inanılır. Take 5’ın resmî güvercini ise dışkısıyla şanslı araç sahiplerine ücretsiz oto yıkama kazandırıyor.

Ajans Erich & Kallman, otomobilleri kısa sürede yıkamayı misyon edinen Take 5 için ABD’de hayata geçirdiği kampanyasında Dallas’ta rasgele bir güvercine GPS takip cihazı taktı. Amaç, güvercinin rotasını takip etmek ve gün içinde pislediği otomobilleri tespit ederek sahiplerine ücretsiz oto yıkama hediye etmekti.

Güvercini rasgele seçtiklerini söyleyen ajansın kurucu ortağı ve yönetici kreatif direktörü Eric Kallman, güvercini takip etmenin zor olduğunu ve ücretsiz oto yıkama kuponu verilen bazı otomobillerin güvercinin dışkısından nasibini almamış olabileceğini ifade ediyor. Kallman, çoğu müşterinin dışkı konusuna sıcak bakmadığını ancak markanın bu fikirde tereddüt yaşamadığını da ekliyor.

Take 5 CMO’su Brady Noon ise “Müşterilerimize minnettarlığımızı göstermek için yaratıcı bir şeyler yaparken, aynı zamanda insanların bizi ziyaret etmelerini ve Take 5 farkını deneyimlemelerini istedik. Marka değerimizi ve kişiliğimizi ön planda tutmamız önemliydi” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.