Discovery Networks’ün konkur süreci başladı

Marka, kreatif ve yapım konusunda destek verecek ajanslar arıyor.

24.04.2013 - 15:04 | MediaCat

Discovery Networks kreatif ajans arıyor

Discovery Communications’a bağlı Discovery Networks Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (CEEMEA), Türkiye’de gerçekleştireceği marka ortaklıkları, sponsorluk çözümleri ve yerel yapımlar konusunda kendisine destek verecek İstanbul merkezli bir kreatif ajans ve/veya yapım ajansı arıyor.

Arayış, şu an Türkiye’nin tüm lider ücretli TV platformlarında yayınlanmakta olan Discovery Channel, Animal Planet ve Discovery Science kanallarının reklama açılmasını takiben alındı.

Büyüme ile birlikte Discovery Networks, marka algısını güçlendirmek adına yenilikçi ve rekabetçi kampanyalar üretecek bir kreatif ajans arıyor. Discovery Networks tarafından yayınlanan duyuruda verilecek brief dokümanının ekran sponsorlukları, program sponsorlukları, marka ortaklık paketi çalışmaları ve yerel yapımlara ek olarak, müşterilerine -sosyal medya platformlarından, yakında açılacak Türkçe internet sitesine kadar- portföyünde bulunan tüm iletişim kanallarında 360 derece kampanyalar üretilmesi odaklı olacağı belirtiliyor.

Konkurda yer almak isteyen isteyen kreatif ve/veya yapım ajanslarının kendilerini anlatan ve daha önce yaptıkları kampanyalardan örnekler içeren İngilizce sunumlarını 6 Mayıs 2013’e kadar Discovery Networks Türkiye Pazarlama Yöneticisi Rana Babaç’a Rana_Babac@Discovery.com göndermeleri gerekiyor.