Discovery Channel’ın Facebook yarışmaları

Discovery Channel’ın güncel programlarını, haberlerini ve videolarını takipçileriyle paylaşmak üzere hayata geçirdiği Discovery Networks Türkiye Facebook Sayfası yayında.

06.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Discovery Channel’ın güncel programlarını, haberlerini ve videolarını takipçileriyle paylaşmak üzere hayata geçirdiği Discovery Networks Türkiye Facebook Sayfası yayında.

Discovery Networks, Türkiye’de yayın hayatına başlayan Resmi Facebook Sayfası açılışı şerefine özel bir kampanya ile iki oyun sunuyor. “Big Stuff Night” (Büyük Şeyler Gecesi) programının tanıtımı için özel olarak başlatılan kampanya kapsamında Discovery Channel Türkiye, Facebook üzerindeki resmi sayfasını beğenip Koca Gemiler oyununda en yüksek puanı yapan üç kişiye 42" LG Televizyon ve beş kişiye Discovery Channel T-shirt ödüllerinden birini kazanma fırsatı sunuyor.

Oyunlardan birinde Facebook üzerinden Discovery Channel Türkiye sayfası takipçilerinin dünyanın en büyük gemilerinden birini, akıntıya karşı, dar alanlara çarpmadan ve en kısa sürede hassas bir şekilde Türk limanlarında belirtilen iskelelere yanaştırmak gerekiyor. Yanaşma manevralarını en iyi yapan ve en kısa sürede gemiyi istenilen şekilde yanaştıran yarışmacılar ödüllerin sahibi oluyor. İkinci oyun ise meşhur bina figürlerini Tetris ile yaratmak üzerine kurulu. Kuralları oldukça kolay olan her iki oyunda da en yüksek puanı yapan katılımcılar ödüllerin sahibi oluyor.

15 Haziran tarihine kadar Discovery Channel Türkiye Facebook sayfasında yer alacak yarışma ile ilgili ayrıntıları öğrenmek ve oyuna katılmak için https://www.facebook.com/pages/Discovery-Networks-Türkiye/205840212780804 adresinden Discovery Networks Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.