MediaCat

DİMES’in yeni reklam yüzü Mert Ramazan Demir

DİMES, yeni ürünü Cool Lime Özü’nü yeni reklam yüzüyle lanse ediyor.

DİMES'in yeni reklam yüzü Mert Ramazan Demir

DİMES, raflarda yerini alan yeni ürünü DİMES COOL Lime Özü’nü Mert Ramazan Demir’in kamera karşısına geçtiği reklam filmiyle lanse etti.

Yeni nesil tüketici odaklı konsantre içecek kategorisini sahiplenen ve kategoriyi TV’ye taşıyan ilk marka olan DİMES’in dijital platformlarda, açıkhavada ve TV’de yayına giren “Göründüğünden Daha Fazlası” kampanyası, Reklamania Creative imzası ve CO/OP İstanbul prodüksiyonuyla hayata geçti.

DİMES COOL Lime Özü’nün tüketim alışkanlıklarını değiştireceğini söyleyen DİMES Pazarlama Grup Müdürü Merve Keten, “Tüketicilerimiz artık evlerinde ya da diledikleri her yerde, kolayca Cool Lime hazırlayabilecekler. İçecek şirketi vizyonumuz gücünü; DİMES’in kolektif inovasyon kültüründen ve her zaman gençlerin sesini dinlememizden alıyor. DİMES COOL Lime Özü’nü iki yıllık bir Ar-Ge çalışması ve hem sosyal medya hesaplarımız hem de kafe ziyaretlerimizde gençleri dinleyerek hazırladık. Araştırmalarımıza göre her dört gençten üçü haftada en az bir kez içtiği Cool Lime’ı, evinde yapmayı da denemiş. Göründüğünden fazlasını sunan DİMES COOL Lime Özü, bir kutu üründen beş büyük bardak içecek hazırlamayı sağlıyor. Lezzetin kontrolünü tüketicisine bırakan ve modern hayatın ritmini yakalayan bir ürün olmasının yanı sıra, ekonomik ve çevre dostu bir kimliğe de sahip. Gençleri dinlemeye, onlara görünenden fazlasını sunmaya, gençlerle birlikte hayatın tadına düşmeye devam edeceğiz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.