Dijitalde 4 ödül Türkiye’nin!

Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından düzenlenen, W³ Awards’da, Dijital ajans 41?29!, 3 dalda altın ödüle ve ajans dalında gümüş ödüle layık görüldü.

18.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Conde Nast, Disney, The Ellen Degeneres Show, MTV Networks, Wired, Yahoo! gibi daha birçok şirketin üst düzey yöneticilerinin üye olduğu Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından düzenlenen, web dünyasının günümüzdeki en prestijli ödüllerinden biri olan W³ Awards’da, Dijital ajans 41?29!, 3 dalda altın ödüle ve ajans dalında gümüş ödüle layık görüldü.

41?29!, dijital pazarlama ve iletişim ajansı olarak 2007 yılından beri faaliyet gösteriyor. 41?29!, aldığı 3 altın ödülünü yiyecek içecek sektörü genel website kategorisinde Unilever’in Cornetto markası için tasarladığı “Aş Kendini Gel Aşka” sitesiyle; otomotiv sektörü genel website kategorisinde “Renault Latitude 360” sitesiyle ve video-görsel efektler dalında McCann Istanbul ile ortaklaşa gerçekleştirilen “Efsane Tekirdağ” projesiyle aldı.

Uluslarası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından her yıl düzenlenen W³ Ödülleri, ödül kazanan site, video ve pazarlama programlarının perde arkasındaki yaratıcı yetenekleri ödüllendiriyor. W³’nün jürisi, sadece davet sistemiyle giriş yapılabilen ve top profesyonellerin üye olduğu Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi’nden oluşuyor. IAVA üyeleri arasında AvatarLabs, Big Spaceship, Block Media, Conde Nast, Coach, Disney, The Ellen Degeneres Show, Estee Lauder, Fry Hammond Barr, Microsoft, MTV Networks, Polo Ralph Lauren, Sotheby’s Institute of Art, Victoria’s Secret, Wired, Yahoo! gibi birçok sirketin üst düzey yöneticileri bulunuyor.

41?29! Ajans Başkanı Alemşah Öztürk: “Türkiye artık global dijital pazarda başarılı bir oyuncu olmaya doğru koşuyor. Bu süreçte W3 yarışmasında Türkiye’ye 3 altın ödül getirmiş olmaktan mutluyuz. Renault, Cornetto ve Tekirdağ Marka ekiplerine bize verdikleri destek ve güven için çok teşekkür ederiz.” dedi. Portföyünde Garanti Bankası, Arçelik, Ülker, Unilever, Microsoft, Renault, Mey İçki, Kraft, Denizbank gibi müşterileri bulunan ödüllü dijital ajans 41?29!, çalıştığı markalara interaktif ve alternatif medya kanallarını kullanarak yaratıcı projeler geliştiriyor; viral pazarlama, advergame, dijital ve sosyal medya kampanyaları tasarlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.