Dijital Topuklar için geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 1 Kasım'da İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

03.10.2018 - 11:05 | MediaCat

Dijital Topuklar için geri sayım başladı

Kadının dijital dünyaya yön veren duruşunu herkese duyurmak ve bu dünyadaki dinamikleri değerlendirmek için çalışmalarını sürdüren Dijital Topuklar Platformu, Dijital Topuklar’ın üçüncüsünü bu yıl #tutkunubul temasıyla gerçekleştiriyor.

1 Kasım tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek etkinlikte kadınlara ilham verilmesi ve hayallerini gerçekleştirmeleri için onların harekete geçirilmesi amaçlanıyor. Dijital dünyada iş yapmanın yanı sıra feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliliği, feminen liderlik, kadın olmanın zorlukları ve avantajları gibi birçok konunun ele alınacağı etkinlikte bireysel ve kurumsal katılımcıları tüm gün sürecek paneller ve söyleşiler bekliyor.

Etkinlikte bu sene Bekir Ağırdır “Verilerle Değişen Kadınlık”, Serdar Kuzuloğlu “Erkeğin Değişen Rolü”, Şule Yücebıyık “İçimdeki Marka”, Evrim Kuran “Dijital Doğanları Anlamak” ve Riccarda Zezza da “Doğum İzni Avantaja Nasıl Çevrilir” başlıklı oturumlarda görüşlerini paylaşacak.

Etkinliğe dair detaylı bilgilere Dijitaltopuklar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.