Dijital İpek Yolu, TEDxSilkRoad ile Türkiye’den geçecek

Yeni dünyaya şekil veren yaratıcı endüstrilerin paylaşılmaya değer fikirleri, farklı konularda uzmanlar tarafından TEDxSilkRoad organizasyonu ile 11 Nisan’da Ortaköy Feriye Oditoryumu’nda katılımcılarla buluşacak.

12.03.2012 - 00:00 | MediaCat

“Paylaşılmaya değer fikirler” sloganından yola çıkarak gerçekleştirilen ve kâr amacı gütmeyen bir kurum olan TED’in bağımsız yerel etkinliği TEDx SilkRoad organizasyonu, konusunda öne çıkan akademisyen, düşünce liderleri ve sanatçıları “Dijital İpekyolu” temasıyla İstanbul’da bir araya getiriyor.

Dünyanın farklı yerlerinden en uzman isimleri aynı çatı altında toplayan TEDxSilkRoad 11 Nisan 2012 tarihinde Avrupa ve Asya’nın buluşma noktası İstanbul’da Ortaköy Feriye Oditoryumu’nda yapılacak.

TEDxSilkRoad organizasyonunda yaratıcı endüstrilerin yenilikçi ve öncü fikirlerini katılımcılarla paylaşacak konuşmacılar arasında New York Doğal Tarih Müzesi ve İpekyolu Sergisi Küratörü Mark Norell, kâr amacı gütmeyen teknoloji kuruluşu Ushahidi Topluluk Yöneticisi Heather Leson, MIT Üniversitesi Sosyal Televizyon Araştırmacısı Marie Jose Monpetit, Fransız Telekom Şirketi Orange İnovasyon Direktörü Patrice Slupowski,  önceki TED konferanslarında konuşma yapan ve Çin’de sanat eğitimi alan heykeltıraş Joey Ellis, Türkiye’nin ilk tarımsal pazarlama sosyal ağı “Tarımsal Pazarlama”nın kurucusu Tülin Akın, Endeavor Türkiye CEO’su Didem Altop ve Hollandalı sosyal iletişim tasarımcısı Karen Lancel bulunuyor.

Eventbrite aracılığıyla satışa sunulan biletler için http://tedxsilkroad.eventbrite.co.uk, TEDxSilkRoad hakkında detaylı bilgi için ise www.tedxsilkroad.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.