Nasıl influencer olunur?

Hilal Meriç Bor ve Ahmet Erten'in kaleme aldıkları "Dijital Çağın Mesleği: Nasıl Influencer Olunur?" raflarda.

25.02.2019 - 14:38 | MediaCat

Nasıl influencer olunur?

Hürriyet’in sosyal medya ve influencer marketing platformu Boomads’in yöneticileri Hilal Meriç Bor ve Ahmet Erten tarafından yazılan “Dijital Çağın Mesleği: Nasıl Influencer Olunur?” raflardaki yerini aldı.

Nasıl influencer olunur?İkilin ilk kitabı olan “Dijital Çağın Mesleği: Nasıl Influencer Olunur?”, son yılların revaçtaki kavramını derinlemesine ele alıp pazarlama iletişimi bağlamında incelemenin yanı sıra sosyal medya dinamiklerini de okurlarla paylaşıyor.

Hürriyet Kitap etiketiyle yayımlanan ve Boomads’in dokuz yılı aşkın bir süredir devam eden deneyimlerinin bir yansıması olan kitap “Influencer’lar kimdir?”, “Markalar neden influencer’larla işbirliği yapar?”, “Influencer’ların etkileşim alanları nelerdir?” ve “Nasıl influencer olunur?” gibi merak edilen sorulardan hareketle “influencer” kavramına ışık tutuyor; marka işbirliklerinin yarattığı etkileşimleri masaya yatırıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.